משלוח חינם

בקנייה מעל 200 ש"ח 

אבטחת אתרתהליך הקניה באתר מותאם לסטנדרטים המחמירים ביותר ועומד בתקנים הבינלאומיים של רכישות ברשת. כל זאת על מנת להעניק לך את הביטחון והפרטיות תוך אימוץ טכנולוגיות האבטחה המתקדמות ביותר
.
אנו כחברה/ אתר מתחייבים שלא להחזיק בפרטי האשראי לאחר הקניה ולא למסור את פרטי הדוא"ל שלך לאף גורם שלישי. 

 נדגיש
כי במידה ויעשה שימוש לרעה בכרטיס האשראי שלך, ע"פ חוק החברה שהנפיקה את כרטיס האשראי מחויבת לפצותך במלוא הסכום תוך 30 יום.

כמו כן, אנו מצהירים כי כל מידע שימצא במערכות שברשותנו לא יועבר לשום גורם אחר, וזאת תוך שמירה קפדנית על תנאי המסחר התקינים אליהם אנו מחויבים.

מערך אבטחת העיסקאות באתר עושה שימוש בפרוטוקולSSL שמפורט בהמשך שהינו למעשה פרוטוקול ההצפנה הנפוץ בעולם, המאפשר את קיומו של ערוץ התקשורת המאובטח ביותר בין דפדפן המחשב של המשתמש לבין מערכת השרתים  של האתר.
 

מהי למעשה טכנולוגיית הSSL
פרוטוקול הSSLהינו פיתוח טכנולוגי פורץ דרך בתחום ההצפנה ואבטחת המידע. הטכנולוגיה פותחה במטרה לאפשר העברת מידע רגיש כדוגמת מספרי כרטיסי אשראי על גבי רשת האינטרנטפרוטוקול משתמש בטכנולוגיה שמאפשרת הצפנה של הנתונים שזורמים בין האתר לגולש ובין הגולש לאתר באמצעות מפתח קידוד דינמי שמתחלף בכל קישור. שיטת הצפנה זאת מקובלת בשימוש בכל המערכות והאתרים הפיננסים ובנקאים בארץ ובעולם.

 
 
0
TOESOXADIDASUNDER ARMOURNIKEDESIGUALMIRELLAEUROTARDGLADISBLOCHISRADANCE